.

.

New
Маскирање Лента во Собата, 1.18 инчен Ширина Маскирање Лента, Лепило Декоративна Лента, за DIY Занаети, Списание, Подарок Завиткување, Партија Материјали, 9.8 Ft Должина(04

Маскирање Лента во Собата, 1.18 инчен Ширина Маскирање Лента, Лепило Декоративна Лента, за DIY Занаети, Списание,

DEN 981.60

Количина на стоки
Достапно

ШЕМА ДИЗАЈН Акварел-стил маскирање лента, печатени со месечината, цвет, облак, медузи и други цвеќиња, вклучувајќи го и главниот бои на розова, сина, виолетова, итн, што е добра алатка за DIY.ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ Секоја маскирање лента е 1.18 инчи(30 mm) широк, 9.8 ft(3 m) должина, со многу видови на убави модели, што е доволно за да се направи занаети.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ Изработени од високо квалитетен труд, одлична изработка, долго-траен боја, јасна шема, вистински објект е ист како на сликата, може да се купи со доверба.ЛЕСНО ДА се СОЛЗА лесно Може да се растргнат надвор од рака, без машинка е потребно.Можете да ги отстраните од лепило површината без да се оштети.ШИРОКО се КОРИСТИ На маскирање лента може да се користи за декорација на вашиот дневник, страна книга, списание или подарок обвивката.Исто така можете да се држи на било какви елементи, кои треба да бидат декорирани, како што се вашиот кармин.Големина : 3 см*3 m Color : Како picture Quantity : 1 pc Package вклучуваат : 1 компјутер Tape Material : Paper Note : Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитори.Мери со рака,можеби околу 1~2 cm разлика.Ви благодариме за вашето разбирање.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди