.

.

New
Обновливи Храна Складирање Кеси, Течење Доказ Лесно да се Чисти Силикони Храна Кеси Закуски Овошје Складирање, BPA Free Течење Доказ за Обновливи Замрзнувач Кеси за Ку

Обновливи Храна Складирање Кеси, Течење Доказ Лесно да се Чисти Силикони Храна Кеси Закуски Овошје Складирање,

DEN 501.60

Количина на стоки
Достапно

Тие се безбедно да се користи во фрижидер, ладилник, микробранова печка и машина за миење на садови.Лесен и компактен за чување на склопот, кој е погоден за патување за складирање.Обновливи Замрзнувач Кеси го прави полесно да се отвораат и затвораат.Тоа е, исто така лесен.Професионално дизајнирани за оптимален течење-доказ совршенство, воздух-тесни печат обезбедува сигурност додека голем капацитет овозможува точно разноврсна храна-складирање.Овие обновливи складирање кеси може да се направи речиси ништо.За разлика од чување и marinating различни овошје, зеленчук, тоа може да срј пуканки, се меша салати.Кога не е во употреба, вашиот обновливи сендвич кеси може да биде лесно да се изедначува и се чуваат во фиока. 1. Тие се безбедно да се користи во фрижидер, ладилник, микробранова печка и машина за миење на садови.Лесен и компактен за носење и чување на склопот, кој е погоден за патување за складирање. 2. Обновливи Замрзнувач Кеси го прави полесно да се отвораат и затвораат.Тоа е, исто така лесни и издржливи.3. Професионално дизајнирани за оптимален течење-доказ совршенство, воздух-тесни печат дава неспоредлива сигурност додека голем капацитет овозможува точно разноврсна храна-складирање.4. Овие обновливи складирање кеси може да се направи речиси ништо.За разлика од чување и marinating различни овошје, зеленчук и месо, тоа може да срј пуканки, се меша салати.5. Кога не е во употреба, нашите обновливи сендвич кеси може да биде лесно да се изедначува и се чуваат во фиока или во вашата торба.Известување : *Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина ефект*ве Молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на прирачник measurement Description : Големина : S?17.8*18.2*4.6 см М?20.5*22*5.9 cm L?23.5*23.5*6cm Include : 1 buc x Обновливи Храна Складирање и Кеси.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди