.

.

New
Бебе Дете Момче Памучна Облека Постави Кратко Sleeve Т-Маица и Маскирни Панталони Лето Тимови за Момче

Бебе Дете Момче Памучна Облека Постави Кратко Sleeve Т-Маица и Маскирни Панталони Лето Тимови за Момче

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

Памук.Машина За Миење.Деца момче памучна облека, издржливи ткаенини, пот-апсорпција, удобен за носење и кожата пријателски.Момче смешно писмо печатење на облека без ракави маскирани врвот, со "ќерката на пиење другар" и други писмо за печатење, натпревар со Маскирни панталони, многу смешно облека сет за бебе момче.Големина : Момчиња облека поставување одговара 12-18 Месеци, 18-24 Месеци, 2-3 Години 3-4 Години дете.ве молиме проверете ја големината на табелата пред да нарачате, ви благодариме!.Погоден за секојдневна секојдневен носат, роденден,патување и плажа.Идеален подарок за вашето бебе момче.Пакет : 1 x врвот и 1 x шорцеви (ладна вода Рака/Машина за миење препорачува).Боја : Ain ' t No Мама Како Еден Добив | Големина : 12-18 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Големина(инчен). 70 Romper Должина : 14.76 Биста : 18.50 Рамо : 7.87 Шорцеви Должина : 8.66 Хип : 22.44 Половината : 14.17 Возраст : 0-6 Месеци. 80 Romper Должина : 15.75 Биста : 19.69 Рамо : 8.27 Шорцеви Должина : 9.06 Хип : 23.62 Половината : 14.96 Возраст : 6-12 Месеци. 90 Romper Должина : 16.54 Биста : 20.47 Рамо : 8.66 Шорцеви Должина : 9.45 Хип : 24.41 Половината : 15.35 Возраст : 12-18 Месеци. 100 Romper Должина : 17.32 Биста : 21.26 Рамо : 9.06 Шорцеви Должина : 9.84 Хип : 25.20 Половината : 15.75 Возраст : 18-24 Месеци.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди