.

.

New
Среќен ноќта на Вештерките Перење Торба Ранец Тешки Rip-Стоп Торба Валкана Облека Организаторот за Колеџ Патување Камп Dorm Essentials

Среќен ноќта на Вештерките Перење Торба Ранец Тешки Rip-Стоп Торба Валкана Облека Организаторот за Колеџ Патување

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

На перење торба со цврстата рака на рака, го прави лесно да се одржи.кога се полни со облека, го забавува торба стои исправено и да можат да бидат зачувани во секоја соба на својот дом.Одличен избор за кампување, патување, интернатски живот, стан, перална.【Применливи сцена】Висат оваа перење ранец на ѕидот или од врата на врата, како виси перење забавува со засилен виси циклус на вреќа за да се соберат валканите алишта.【Големина】14.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ Направен на кинење-отпорен и издржлив 600 D оксфорд ткаенина, водоотпорен и машина перат , На перење торба крупните се тешки и може да носи голема перење товари.Одличен избор за кампување, патување, интернатски живот, стан, перална.【Материјал】Направени на кинење-отпорен и издржлив 600 D оксфорд ткаенина, водоотпорен и машина перат ,која има добра светлина отпор и добра стабилност.КОРИСТЕТЕ го КАКО ВИСИ ПОПРЕЧИ - Висат оваа перење ранец на ѕидот или од врата на врата, како виси перење забавува со засилен виси циклус на вреќа за да се соберат валканите алишта.【Силна Прилагодливи Рака】Оваа перење вреќа има прилагодливи цврстата рака или рачка која ви овозможува да патувате со вашата облека безбедно и на своите drawstrings добива можете да заклучите торба ако сакате да додадете заштита.5"(дијаметар) x 29.Повеќе удобен и удобно од држи гломазна перење кошница и назад меѓу дома и laundromat.ПЕРЕЊЕ РАНЕЦ СО РАЧКИ – Ова перење вреќа има прилагодливи цврстата рака или рачка која ви овозможува да патувате со вашата облека безбедно и на своите нерешено стрингови добива можете да заклучите торба ако сакате да додадете заштита.Среќен ноќта на Вештерките Перење Торба Ранецимаме Екстра големи перење ранец,Силна прилагодливи рака,Лесно затворање,Внатрешен џеб со патент,Може да биде како виси забавува продавница за облека.ВНАТРЕШЕН ЏЕБ СО ПАТЕНТ -Внатрешниот џеб (7*8cm) со патент за мобилен телефон, пари или парични промени.【Лесно Затворање】Перење кеси екстра големи димензии со drawstring на врвот задржи облека сигурен во торба за перење и да се спречи истури на лични предмети по врзуваат на јазол,нема потреба да се грижите за губење на вашиот облекувам.Огромен складирање торба може да се користи за постелнина, облека, крпи, спиење, перници, ќебиња, јоргани, перници и многу повеќе, како сакате.Повеќе удобен и удобно од држи гломазна перење кошница и назад меѓу дома и laundromat.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди