.

.

New
Fenteer Метал Херметички Храна Брашно Ориз Складирање Калај Тегла 3L Сад

Fenteer Метал Херметички Храна Брашно Ориз Складирање Калај Тегла 3L Сад

DEN 1893.60

Количина на стоки
Достапно

Големина(Кол.x H) : 15x19.2cm/5.9x7.5 инчи, добар помошник за дом и кујна складирање.Повеќенаменски,со капак и мала лажица,за чување брашно, ориз или перење прав, тоа е многу соодветно.Отстранување на Капакот, силикони печат обезбедува контејнери воздухот се тесни за свежа складирање.Оваа едноставна и практична кујна храна складирање кутија доаѓа со лажица.Направени од издржлив прав-обложени челик,Бидете сигурни дека вашата храна ќе се чуваат за долго време.Опис : - Повеќенаменски,со капак и мала лажица,за чување брашно, ориз или перење прав, тоа е многу соодветно - Направени од издржлив прав-обложени челик,Бидете сигурни дека вашата храна ќе се чуваат за долго време - Отстранување на Капакот, силикони печат обезбедува контејнери воздухот се тесни за свежа складирање. Големина(Кол.x H) : 15x19.2cm/5.9x7.5 инчи, добар помошник за дом и кујна складирање. - Оваа едноставна и практична кујна храна складирање кутија доаѓа со лажица.Големина На Табела : Големина(Кол.x H) : 15x19.2cm/5.9x7.5 inches Package Вклучува : 1 Парче Калај Canister Note : Бои може да бидат различни, поради различни monitor display.Прирачник за мерење може да предизвика малку разликата во големината.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди