.

.

New
Мали корпата за Ѓубре со Капак Сон Карибите Плажа Cancun Мексико Убава Глетка Акции Ѓубре за Отпадоци Круг Отпад Бин Притиснете Покрие Куче Доказ Wastebasket за Кујна Бања ?

Мали корпата за Ѓубре со Капак Сон Карибите Плажа Cancun Мексико Убава Глетка Акции Ѓубре за Отпадоци Круг Отпад

DEN 1380.00

Количина на стоки
Достапно

И нашите производи се достапни во различни стилови и модели, па можете слободно да натпревар нив да се саканата сцена.Интимни дизајн мирис доказ ѓубре може да е добро затворен, спречи мирис.7 инчи), 7 литри / 1. 【Warmhearted Услуга】Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не директно.Тоа не изгледа како на корпата за ѓубре, но тоа се повеќе убави, а земајќи ги во предвид функцијата на корпата за ѓубре. 【Погоден за различни сцени】Совршен за користење во која било област од својот дом, како што се бања, кујна, спална соба, дневна соба, тоалет, condos, RVs, кабини, канцеларија, ученичкиот дом, хотел, или дури и некоја пелена ѓубре може да ако треба, овие едноставен, модерен, и супер функционална скандинавските ѓубре лименки нема да ве изневерам.7 литар / 1.Шемите на нашите ѓубре може да се различни и нови, ние ќе произведе нови производи со висок квалитет редовно, стилови покрие модерна, ретро, селски, апстракт, цртан филм и така натаму, секогаш може да се најде најсоодветен за вас во нашата продавница.8 литри капацитет. 【Трајни и мирис-доказ, лесен за чистење】High-end пластика и цврсти вештачки дрвени нозе направи посилни и потрајни.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди