.

.

New
BELECO 5x3ft Издржливи Ткаенини Велигден Позадина за Фотографија Дрво Текстура Дрвена Позадина Шарени Велигденски Јајца Позадина Деца Деца Портрет Партија Украси Бане

BELECO 5x3ft Издржливи Ткаенини Велигден Позадина за Фотографија Дрво Текстура Дрвена Позадина Шарени Велигденски

DEN 285.36

Количина на стоки
Достапно

Според агенцијата за статистика прописи, производот треба да биде укината за превоз, па таму ќе биде набори, Но не грижете се, ќе може да железо позадина на ниска температура за да се отстрани набори целосно и лесно.Производот се Користи Introduction Apply : роденден,булчински туш,бебе туш,свадба,роденден торта пресече,торта табела банер,селски тема партија,DIY фото кабина,пет слики,храна снимање,снимањето,партија настани,падот тематските роденден, C hristmas слика пукаат, украси за Нова Година,фестивалот украси и производи фотографија итн.Постојат различни големини за да го изберете од : 5x3 FT, 6x4 FT, 5x7 FT, 7x5 FT, 8x6 FT, 6x8 FT, 6x9 FT, 9x6 FT, 10x6.Карактеристики : Професионална Позадина Производителот,Персоналните Прилагодување,Разумна Цена,Висок квалитет на Производи,Брза испорака,Квалитет на услуга по продажбата.Добредојдовте на BELECO Позадина Store Happy Шопинг !Ние сме една фабрика и има многу убава фотографија backdrops за било прилики.Услуга : Вашето задоволство е наша единствена цел!Ве молиме не двоумете се, ако имате било какви прашања во врска со нашиот backdrops.Тоа може да биде исто така се користи како tapestry, маса крпа, позадина или соба ѕид декорација,итн.5 m x 1m / 59 инчен x 39 инч.Големина : 5x3 FT / 1.Може да се Пеглаат и Измиени.За прилагодување, ве Молиме да ни ги испратите вашите детални барања пред исплата.Добра пукање агол ќе произведе неверојатни фотографии.Service Your задоволство е нашата единствена цел!Ве молиме не двоумете се, ако имате било какви прашања во врска со нашите производи.Пакет Content Only Позадина е Вклучен во Позадина Стои или Светла се вклучени.Фотографија skills You треба да се задржи одредено растојание кога го користите позадина за преземање на слики.Не-рефлективен и не исчезнат.САМО нас контакт прво,ќе добиете одговор во рамките на кратко време.Висока-резолуција дигитален принт со око-фаќање на детали и lifelike бои.Исто така можете да користите некои украси за да се создаде единствен и ексклузивен партија.Кога ќе се погледне во него до премногу блиску, на производот ќе имаат некои смисла на пиксели, но јас, бидете сигурни дека вашите фотографии покажуваат повеќето реални изглед.Само нас контакт прво,ќе добиете најмногу задоволителен одговор во кратко време.Материјал : Економски Полиестер.Се применуваат : Одмор и забава фотографија украси,Роденден позадина,Свадба позадина, Новородените Деца фото пука, Selfie пука,фото кабина реквизити,Внатрешни работи и Надворешни Фотографија, видео backdrops, фестивалот ги прикажува.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди