.

.

New
Женска Работна Капа со Памук Sweatband Прилагодливи Еластична Глава Покритие Косата Им се Врати на Работа Капи за Жени Мажи Една Големина Среќен Божиќ Дедо Мраз, Ирваси

Женска Работна Капа со Памук Sweatband Прилагодливи Еластична Глава Покритие Косата Им се Врати на Работа Капи

DEN 311.52

Количина на стоки
Достапно

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Прилагодливи дизајн : Лесен и удобен за носење, една големина одговара на повеќето, погоден за мажите и жените.Обновливи Bouffant Капи : Рака мие или машина за миење со ладна вода.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Една Големина Одговара на сите : Специјално прилагодено за еластична бенд се растеглив да одговара на повеќето големини.Прекрасна квалитет ќе донесе некои навиваат за работа.Лесно прилагодување : Еластична бенд & чипка-up, без squishing вашата глава, лесно може да се прилагоди на чипка-up за совршен фитинг, оваа капа не може целосно да ги покрие тоа.Без разлика колку е долга и густа коса е, оваа капа не може целосно да ги покрие тоа.Со живописни 3 D испечатени, направи симпатична и удобен за целодневно носење.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди