.

.

New
FixtureDisplays®Отвори Анимирани LED Знак со Бесење Синџир, Вертикална - Црвена Сина 19546

FixtureDisplays®Отвори Анимирани LED Знак со Бесење Синџир, Вертикална - Црвена Сина 19546

DEN 600.00

Количина на стоки
Достапно

Овој софтвер со отворен LED знак со вертикална дисплеј, исто така познат како прозорецот сигнализацијата, им овозможува на корисниците да знаат дека една установа е подготвена за бизнис.На црвени и сини светла може да се види од сите правци, сјае светло во текот на денот и ноќта.Оваа 23-1/2" отворено LED знак дава впечатлив изглед на прозорец или врата со вертикален профил.Овој софтвер со отворен LED знак дека доаѓа со виси хардвер за полнење користи лесно да се закачите на синџири за брзо поставување.Спецификации вкупна Ширина x Висина x Длабочина 13" x 23.6" x 0.4" Материјал Метал Пластика Сместување Стил Виси Пораката е Отворена Ориентација на Портрет Светлина Тип LED Карактеристики Осветлени, Анимација.Fixture Displays "ОТВОРИ" Анимирани LED Знак со Бесење Синџир, Вертикална - Црвена Сина 19546.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди