.

.

New
Издржливи DIY Бележник Мат Машина Канцелариски Нож Резервни Сечилото Фото Trimmers Хартија Секачи се Повлече-out Владетел Алатка за Сечење(сина)

Издржливи DIY Бележник Мат Машина Канцелариски Нож Резервни Сечилото Фото Trimmers Хартија Секачи се Повлече-out

DEN 2037.60

Количина на стоки
Достапно

Материјал : ABS.Сечење големина : 220mm.Сечење дебелина : 5-8 листови од 70 грама на печатење на хартија.Боја : Портокалова,Виолетова,Сина,Pink.Net тежина : 115g.Производ големина : 27*8.5*2.5 cm.Материјал : ABS.Сечење дебелина : 5-8 листови од 70 грама на печатење paper.Net тежина : 115g.Сечење големина : 220mm.Пакување листа : 1 pcs Color : Портокалова,Виолетова,Сина,Розова.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди