.

.

New
X-DREE M4x10mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Целосно Тема Копчето Главата Torx Пет-Лобус Завртка 40pcs(M4x10mm 304 Acero Inoxidable Totalmente Roscado, Cabeza де Botón Torx, Tornillo де Cinco Lóbulos, 40 piezas

X-DREE M4x10mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Целосно Тема Копчето Главата Torx Пет-Лобус Завртка 40pcs(M4x10mm

DEN 251.52

Количина на стоки
Достапно

Име на производ : Torx Пет-Лобус Завртки; Пакет Содржина : 40pcs x Torx Пет-Лобус Завртка.Главната Боја : Сребро Тон; Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Тежина : 50g; Димензија : 7 x 12mm/0.28" x 0.47"(Глава Кол.*L).Тема на Теренот : 0.7 мм(Пасо де rosca : 0.7 мм.Тема Големина : M4 x 10мм/0.16" x 0.4"(D*L)(Tamaño rosca de : M4 x 10 mm / 0.16' 'x 0.4' '(D * L).M4x10mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Целосно Тема Копчето Главата Torx Пет-Лобус Завртка 40pcs These сврзувачки елементи се направени од 304 нерѓосувачки челик материјал,дизајниран со копчето torx пет-лобус штекер главата.Користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема, брод собранието и други машини за индустријата.Опис на Spanish M4x10mm 304 Acero Inoxidable Totalmente Roscado, Cabeza де Botón Torx, Tornillo де Cinco Lóbulos, 40 piezas Nombre del producto : Torx Пет - Завртки; Contenido del paquete : 40pcs x Torx Пет - Screw Color директорот : Tono plateado; Материјал : Acero inoxidable 304 Peso : 50 g; Dimensión : 7 x 12 mm / 0.28' 'x 0.47' '(Кол Кол. * L)Пасо де rosca : 0.7 mm Tamaño rosca de : M4 x 10 mm / 0.16' 'x 0.4' '(D * L).

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди