.

.

New
Перење Забавува Расклопна Складирање Кошница Со Лесна За Носење, Се Справува Со Водоотпорен Круг За Бебе Производи Играчки Спалната Соба Попречува Мотоцикл Off-Road 13

Перење Забавува Расклопна Складирање Кошница Со Лесна За Носење, Се Справува Со Водоотпорен Круг За Бебе Производи

DEN 503.76

Количина на стоки
Достапно

1. Материјал : Оксфорд ткаенина.Големина : 35x44 CM/13.8x17.3 во. 2. Перформанси : добар помошник за семејството складирање!Лесно оптоварување на сите видови на играчки, облека и дребулии.Направи го објектот никогаш не падне пепел. 3. Миење : Овој производ не се препорачува да се мијат со рака, не кајгана. 4. Примена : Тоа може да биде лесно да се здипли за да зачувате простор кога не е во употреба.Тоа е многу погоден за места како што се домовите, станови, апартмани, хотели, бебе соби и помошни простории. 5. Топло потсетување : На сликата на екранот ефект е за повикување само и крајниот ефект е предмет на вистински производ!.Нашите перење кошница е дефинитивно добар помошник за вашиот дом складирање!Тоа се прави на Оксфорд ткаенина материјал, кој е удобно и дише, и не е лесно да се мувла; Вграден во водоотпорен обложување, водоотпорен и влага-доказ без чуден мирис; Интимни рака ремени на двете страни, лесен за носење, фирма и не паѓање; да се Зголеми капацитетот, лесно да ги собере сите видови на облека и дребулии; На количка за барел не заземаат простор и е светлина и лесно да се носат.Прашина-доказ зрак порта дизајн на врвот, го прави лесно да се повлече и да се спаси напор.Облека, играчки и други предмети не ќе падне за долго време.Не само тоа, исто така, има широк опсег на употреба.Тоа лесно може да се свитка перење кошница кога не е во употреба, заштеда на простор.Тоа е многу погоден за универзитетот спални, кампување автомобили, станови, апартмани, хотели, бебе соби и помошни простории, и да се приспособат на промените на облека, детски играчки, закуски и дребулии.Совети може да бидат мали грешки во големина и боја на овој производ, кој е нормален сајт.Ако имате било какви други прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да се консултираат.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди