.

.

New
Автомобил Телефон Носителот Табла Мат, Не се Лизга Мобилен Телефон Подлога за Автомобил 4-во-1 Флексибилни Цртичка Одборот на Мат со Телефонот Багажник, Автомобил Л?

Автомобил Телефон Носителот Табла Мат, Не се Лизга Мобилен Телефон Подлога за Автомобил 4-во-1 Флексибилни Цртичка

DEN 360.00

Количина на стоки
Достапно

Високо-Квалитетни ПВЦ Материјал : Тоа е масло на отпор, еластичност, отпорност на триење, стареење и лепливоста отпор, здрави и нема чуден мирис, одржување на автомобилот средина свежи. 360-Степен Ротирачки Телефон Носителот : мобилен телефон носителот на анти-пропадна мат може да се ротира 360 степени, без разлика дали тоа е хоризонтална или вертикална екран, тоа може да се прилагоди по волја да одговараат на различни агли на гледање. [Одличен Подарок] Овој автомобил мобилен телефон планината Погоден за да биде испратена како подарок за вашите пријатели и семејства кои поседуваат автомобил.Напомена : Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлосен ефект.Нашите цртичка одборот на мат е толку корисно дека може да се задоволат различните потреби на автомобил сопственици.Ве молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на рачно мерење. [Привремен Паркинг Контакт Број] Поради ротирачки природата на екранот стојат, можете да одлучите дали да го скриете вашиот контакт number.Карактеристики : 1.Опис : Материјал : PVCSize : Како на сликата shown Decoration форма : placing Color/Стил : Како на сликата showninclude : 1 x Мат 6 Групи на 0-9 Број(други предмети што не се вклучени). Одличен Подарок : Погоден за да биде испратена како подарок за вашите пријатели и семејства кои поседуваат автомобил. Вграден-Во Ароматерапијата Кутија : Нашата автомобилската анти-пропадна влошки се дизајнирани со четири-лист детелина дупки на раб. [360-Степен Ротирачки Телефон Носителот] мобилен телефон носителот на анти-пропадна мат може да се ротира 360 степени, без разлика дали тоа е хоризонтална или вертикална екран, тоа може да се прилагоди по волја да одговараат на различни агли на гледање.[Високо-Квалитетни ПВЦ Материјал] Овој Автомобил Телефон Носителот Табла Мат има отпор нафта, еластичност, отпорност на триење, стареење и лепливоста отпор, здрави и нема чуден мирис, одржување на автомобилот средина свежи.Можете директно внесете ја вашата омилена ароматерапијата се држи (не се вклучени), нека изпускам мирис низ дупка и се таложи на специфичен мирис во вашиот автомобил.Можете директно внесете ја вашата омилена ароматерапијата се држи (не се вклучени), нека изпускам мирис низ дупка и се таложи на специфичен мирис во вашиот автомобил.By користење вклучени дигитални налепници (6 групи), дури и ако сте надвор од вашата автомобил прозорецот, вие се уште можете да го видите вашиот број јасно.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди