.

.

New
F Fityle од Кикирики во Облик на Заострен Масажа Ролери ПВЦ Нога Масажа Топката во Собата за Plantar Fasciitis - Портокал

F Fityle од Кикирики во Облик на Заострен Масажа Ролери ПВЦ Нога Масажа Топката во Собата за Plantar Fasciitis

DEN 1423.20

Количина на стоки
Достапно

* Корисна помошни алатка за вежбање јога. * Разноврсна користење насекаде по телото, особено за нозете, рацете и лактите. * Однесе никаде без да се грижиш за мирис.Само да се измијат со сапун и вода. * Големина : прибл. 16.5x7x5cm/6.50x2.76x1.97inch. * ПВЦ масажа од кикирики во облик на ролери, не-токсични,здрава и еколошки.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - PVC масажа од кикирики во облик на ролери, не-токсични,здрава и еколошки. - Повеќенаменски користење насекаде по телото, особено за нозете, рацете и лактите. - Се тоа никаде без да се грижиш за мирис.Само да се измијат со сапун и вода. - Корисен помошни алатка за вежбање јога. Големина на : прибл. 16.5x7x5cm/6.50x2.76x1.97inch Package Вклучува : 1 Парче од Кикирики во Облик на Масажа Roller Note : Бои може да бидат различни, поради различни monitor display.Ве молиме оставете малку разликата во големината поради прирачник за мерење.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди