.

.

New
Griot е Гаража 11013 Течен Восок 3-Во-1 16oz

Griot е Гаража 11013 Течен Восок 3-Во-1 16oz

DEN 1144.80

Количина на стоки
Достапно

Висок квалитет Carnauba основа за гланц.Лесно да се отстрани дефектите со рака или со машина.Издржливи долготрајна заштита.Лесно и Лесно исклучите апликацијата.Брз лејн да беспрекорна боја, Чистење Восок се отстрануваат ситни несовршености, обезбедува длабока, богата сјај, и го заштитува вашиот заврши со carnauba-базирани заштита.Течен Восок 3-во-1 отстранува ситни несовршености, обезбедува длабока, богата сјај, и го заштитува вашиот заврши со carnauba-базирани заштита.Течен Восок 3-Во-1 дава светлина полски дека ќе ги отстрани swirls и дамките од боја.Да се ослободи од грозен се вртат марки од страна на рака, или со користење на овој производ со Случаен Орбитал.Течен Восок 3-Во-1 има вистинска Carnauba восок исполнет во неа.По youve заврши полирање, нека остатоци поставување на боја за 20 минути пред бришејќи исклучување за максимална издржливост.Од 1990 година што сум развиена, произведени, и шишиња нашите течни автомобил производи за нега во нашите сопствени U. S. производство и дистрибуција за центарот, давајќи ни вкупен квалитет, контрола над нашите мие, полирање, и восоци.Нашите пешкири, крпи, алатки, машини за чистење, гаража опрема, и други додатоци се дизајнирани од страна на нас да се исполнат нашите високи стандарди за перфекција и квалитет.Ние сме секогаш размислува за тоа како може да бидете подобар производ, оној кој им помага на автомобил љубовници се поблиску до совршенство. "Доволно добра" не е во нашиот речник.Зошто?Затоа ние него го правиме за нас, прво, и ние го сакаме најдоброто.Нашата гордост е на линија.Ако тоа не е најдобро може да се купи, тоа не се случува надвор од вратата.Сè што правиме има цел.Нашите производи не се за секого.Тие се за оние кои ја ценат изработка, внимание на детали, и бескомпромисен стандард на квалитет.Беа градење на бренд кој ќе живеат како нашето наследство.Тоа е причината зошто ние го судија себе врз основа на резултатите ќе се испорача.Се прават она што ние го сакаме—да се трошат време со автомобили и луѓето кои ги сакам.Тоа е нашата вид на забава.Ние се инспирирани од и горди на резултатите на нашите клиенти се постигне.Има нема подобро чувство.Ве покануваме автомобил љубовници насекаде да ни се придружите во прославувањето на задоволство на сопственик, подобрување на, и се грижат за автомобили.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди