.

.

New
Littlebeemocs Мека Единствена Доенче, Бебе и Деца Чевли – Еластична Т-Рака италијански Кожа Бебе Moccasin Чевли за Момчиња и Девојчиња; Креветчето Чевли Бебе Одење Чевли рачн

Littlebeemocs Мека Единствена Доенче, Бебе и Деца Чевли – Еластична Т-Рака италијански Кожа Бебе Moccasin Чевли

DEN 600.00

Количина на стоки
Достапно

Доаѓаат од често-цврсти областа на физика и инженерство, решивме дека ни е потребно повеќе креативност во нашите животи.9"/10см/3-6 месеци НИ 4 : 4.5"/14cm/15-18 months US 8.Дизајниран со еластична Т-рака во склопот на врвот, овие слатки и удобни чевли се идеални за индексирање, одење, и имаат авантури со мама и тато!НАШИТЕ STORYFounded во 2016 година од страна на Антон и Yulia, Little Be Mocs првично беше инспирирана од нашиот, тогаш 3-месечно стариот ќерка и потоа од страна на нашите расте семејството.СЕМЕЈСТВО во СОПСТВЕНОСТ, ДЕТЕ ОДОБРЕНИ – Little Be Mocs е едно семејство во сопственост и управувани бизнис, каде што нашите деца тест овие слатки мало бебе чевли пред да се стави на пазар затоа што ние разбираме родители сакаат најдоброто за нивните бебиња.НОВ ЧЕКОР Е НОВ JOURNEYOur меки, удобни бебе moccasins совршен за нивните малку, расте нозе.Кожа за ѓон.Големина на Табела : НИ 1.УДОБЕН ЕЛАСТИЧНА БЕНД – Овие бебе moccasins секоја функција флексибилен, еластичен Т-рака еластична бенд кој оди во склопот на врвот на чевли за да ги задржи од испаѓање, додека вашето бебе е индексирање или шетаат.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.8"/15cm/18-24 месеци.3 cm/12-15 months US 7 : 5.На тој начин, ние го основал семејството-ориентирана мал бизнис, кој доведе до нашата љубов на создавање на бебето moccasins!Рачно изработени СО ЉУБОВ ♥Ние правиме секој чевел од страна на страна, со секој дизајн целосно тестирани од мали нозе што ќе биде облечен нив секој ден.Секогаш верувам дека нашата чевлите се рачно изработени направена со дете-безбедно материјали и дека тие секогаш ќе бидат поддржани од страна на квалитет, комфор, и љубов.ADORABLY УДОБНО БЕБЕ ЧЕВЛИ – Ова дете-friendly moccasins се лесни, флексибилни, и да дојде во забава бои, и уникатни стилови за да се задржи вашата расте бебе момче или девојка удобно во текот на развојот.МЕКА, ВИСТИНСКИ ИТАЛИЈАНСКИ КОЖА – рачно изработени во Европа, овие прекрасни бебе moccasin чевли се противалергиски, пријател на чувствителна кожа, нема да исчезнат или бојата чорапи, и се поткрепени со 1 година гаранција, за да се обезбеди бебе удобност и вашето задоволство.6"/9cm/0-3 months US 2.Тоа е причината зошто ние го направивме Little Be Mocs Бебе Moccasins, стилски и удобно линија на меки-soled чевли совршен за одгледување на момчиња и девојчиња.Ние го сакаме она што ние го правиме и уживање во донесувањето на нашите производи на родителите и на децата во целиот свет.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди