.

.

New
Деца Приказни Бебе Бебе Маскирани Bodysuit Симпатична Зајакот Уво Долг Ракав Патент Romper

Деца Приказни Бебе Бебе Маскирани Bodysuit Симпатична Зајакот Уво Долг Ракав Патент Romper

DEN 335.52

Количина на стоки
Достапно

95% Памук, 5% Spandex.Увезени.Функција : Симпатична Зајакот Дизајн со еден пар долги уши,Патент Затворање,Маскирани.Материјал : Памук помеша,многу мека .совршен за заштита на младата новороденче.Совршен за бебе туш, прво облека, фото снимајте и специјален подарок.Пакет се вклучени : 1x Romper, одговараат за 0-18 месеци бебето.Ве молиме прочитајте детали големина на табелата во производот сликата пред да ја купите.Функција : Бебе Бебе Момчиња Девојчиња 3 D Bunny Уво Едно Парче Jumpsuit.Ракавот : Долг ракав.Стилови : Тенок Стил, Дебели Стил со Руно Indside, Дебели Stlye со Руно од Внатре и од Надвор.Пол : Бебе Момчиња s малку чаби, ве молиме да ги големина поголема. 1 Инч=2.54 см.Ве молиме овозможи 1-3 cm разлика. 3. Ве молиме проверете ги детали мерењата пред да нарачате.Мека Памучна Ткаенина, Дише и Удобно.Дебела Стил со Руно Внатре.Дебела Руно Стил со Руно од Внатре и од Надвор.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди