.

.

New
Крпа Куки Ѕид Крпа Куки Современа Месинг Грб Кука Бања Облека Кука Модерна Ѕид Кука за Бања Спална соба, Кујна Хотелот Базен,Црна,1 Пакет

Крпа Куки Ѕид Крпа Куки Современа Месинг Грб Кука Бања Облека Кука Модерна Ѕид Кука за Бања Спална соба, Кујна

DEN 1394.40

Количина на стоки
Достапно

Материјал : Месинг, рѓа-отпорни и тешки, никогаш не рѓа.Изработка на овие идеален за употреба како бања пешкир куки, туш крпа куки, кујна крпа кука или палта крпа куки, итн.На Јадицата Големина : 5.6 cm (L) X 4cm (D) X 2cm (H).Мала слика, може да се одржи на предмети во место, обезбедува уредно и commodious место на вашето семејство.Широк Спектар на Употреба : крпа кука нема остри рабови, безбедно да се откажам вашиот крпи, јаже, чадор, торба, washcloths, облека, палта, капи, џемпери, костими за капење, вреќа, кујна, залихи и сл.Rotate Доказ : Ѕид монтирани Анти-Ротација и Сокриени завртки се дизајнирани, останете во хоризонтална насока цело време.Лесен за Инсталација : облека кука доаѓа со сите хардвер завртки додатоци, многу е лесно да се инсталира и кука може да носи 5 кг, вие можете безбедно да се користи.Спецификација : Стил : Современи Едноставна Design Type : Крпа Hooks Installation Тип : Завртка Install Feature : На кука може да носи 5 kg Color : Брусен Злато, Црна, Chrome Towel Куки Материјал : Brass Package се Вклучени : крпа hookscrews pack Warm Потсетување : ★ Проверете дали сите додатоци се заврши пред инсталацијата.★ Прирачник за мерење на разни големини има одредена грешка.Ве молиме погледнете го вистински производ!★ Проектот може да биде малку поинаков од слика се должи на екранот на светлата и да се прикажува.За нас : Нашата продавница се фокусира на продажба на туш системи, када чешми, слив чешми, рачни тушеви, кат канализација и други производи кои се користат во бањите.Нашата цел е да ви обезбеди со совршен туш искуство, нека можете да уживате во добар живот во вашата сопствена бања, елиминирање на заморот на ден, и добредојде подобро утре.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ви одговори на вашите податоци во рок од 24 часа.

Карактеристики на понудата

Style:
Contemporary Simple Design
Type:
Towel Hooks
Installation Type:
Screw Install
Feature:
The hook can bear 5 kg
Color:
Brushed Gold, Black, Chrome
Towel Hooks Material:
Brass
Package Included:
towel hook :
screws pack :
Warm Reminder:
★ Check that all accessories are complete before installation. :
★ Manual measurement of various sizes has a certain error. Please refer to the actual product! :
★ The project may be slightly different from the picture due to the display of lights and displays. :
About us:
Our shop focuses on selling shower systems, bathtub faucets, basin faucets, handheld showers, floor drains and other products used in bathrooms. Our aim is to provide you with a perfect shower experience, let you enjoy a good life in your own bathroom, eliminate the fatigue of the day, and welcome a better tomorrow. If you have any questions, please feel free to contact us via email, we will reply to your information within 24 hours.
Неодамнешно

Слични понуди