.

.

New
Tennsco 24121TC-WNE Затворени Т Исправена позиција за Средно Мислења, 2 Ширина, 24 Длабочината, 122 Висина, Вино

Tennsco 24121TC-WNE Затворени Т Исправена позиција за Средно Мислења, 2 Ширина, 24 Длабочината, 122 Висина,

DEN 1941.60

Количина на стоки
Достапно

За Средно Мислења.Ширина : 2".Длабочина : 24".Висина : 122".Боја : Вино.Овој тип на Производ име е Tennsco Затворени "Т" во Исправена позиција за Средно Мислења, 2" Ширина, 24" Длабочината, 122" Висина, Вино.Овој производ е произведен од страна на Tennsco Корп Овој Производ е произведен во сад.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди