.

.

New
visesunny Голем Капацитет Перење Забавува Кошница Лесна Модел со Елка водоотпорен Оксфорд Ткаенина Складирање Кошеви за Спална соба, Бања, ученичкиот дом, Детска Соба

visesunny Голем Капацитет Перење Забавува Кошница Лесна Модел со Елка водоотпорен Оксфорд Ткаенина Складирање

DEN 587.52

Количина на стоки
Достапно

Алуминиум справи и перење кошница е цврсто поврзана за лесно носење и долготрајни.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ Оваа перење забавува може да се одржи многу перење,погоден за 3 до 6 луѓе.Покрај тоа, црна внатрешност е нечистотија-доказ.Тоа не само што помага вие и вашите пријатели уживате во неговото користење чување на генерализирање, но, исто така, може да биде подобро дома декор.Исклучителна workmanip, нека клиенти искуство подобри производи. ***БРЕНД***VISESUNNY значи обезбедување на жив модел и стилски стил за количка за преносни Перење Забавува.Не ја користете машината за перење да се исчисти торба, тоа ќе ја оштети водоотпорен слој.Преносни облека забавува за Колеџ домови, станови, Апартмани, Хотелот престој, Бебе градинки, Нови простории и Шопинг.7"H(не вклучувајќи ринг со Кол.Водоотпорен ЈП слој внатрешен, што за да се постигне ефект на влага отпорни.MULTIFUNCTIONS Нашите перење забавува може да се користи како облека, торби за чување валкана облека, за Перење отпадоци и шопинг кеси за чување на сите видови на дребулии.Во исто време, исто така, се залага за оптимистички став и страст кон животот.ПОСИЛНИ се СПРАВУВА Рачките се дизајнирани со засилен конекција, така што тие нема да се скрши кога ќе ги укине перење забавува.***ПЕРЕЊЕ СОВЕТИ***Ги чисти само, не користете абразивни почиста.МОДЕРНИОТ ДИЗАЈН И PRATICAL ВО УПОТРЕБА : Се ослободи од гломазна перење кошница од сега па натаму!!Оваа количка за перење кошница е дизајниран за чување потреби.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК Моден персоналните дизајн ќе биде подарок за жени, мажи, момчиња, девојки и деца, совршен за градинка, дом, канцеларија, занает соба или перење кошница.Тоа може да се сместат облека, крпи, чорапи, играчки, кукли, книги, чевли, закуски и други дребулии за дома ученичкиот дом и патување.Помогне да се задржи формата.ВИТКАЊЕ TOTE ПЕРЕЊЕ ТОРБА - Расклопна и разноврсна функција го прави корисна и полесно да се носат од колеџ стан да laundromat и практични за лесно складирање кога не е во употреба, не преземе дополнителни простор.Голем капацитет доволно да се одржи неделна перење.ALUMIUM ДРШКА СО МЕК ЗАФАТ - На лесни и меки зафат се справи со дизајн на перење кошеви обезбедува комфорни и издржливи користење на искуство.***ADVENTAGE*** ДЕБЕЛА ОКСФОРД МАТЕРИЈАЛ Направен од висок квалитет на платно, лесен и издржливи.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди