.

.

New
XUNATA 2-Pack Ротирачки LED Strobe Сијалица RGB Мулти Промена на Боја Кристал Фаза Светлина, E27

XUNATA 2-Pack Ротирачки LED Strobe Сијалица RGB Мулти Промена на Боја Кристал Фаза Светлина, E27

DEN 335.52

Количина на стоки
Достапно

Мулти-Боја Светла Се Промени Автоматски.Има мала whirring звук на мотор.Идеален за дома на партијата ,диско, Бар-тите ,Клубот ,фаза, па дури и детски соби. 3-1 W LED.Неспоредлив Висок Квалитет на безбеден и сигурен производ, изработен од пластика.Лесно да се инсталира на било светло штекер или светилка.Фасцинантен Ротирачки LED Кристал Led Сијалица "Вашите Лични s, диско, барови, клубови, фаза, па дури и деца соби.Добиете ротирачки светла шарени во вашата соба во секунди со оваа прекрасна gadget.СПЕЦИФИКАЦИЈА : . 1. База Приклучок Тип : E27. 2. ЛЕР : Висока Моќност RGB LED. 3. Моќност : 3 W. 4. Напон : AC85-265 V(Применливо 110 V, 120 V, 220 V ) 50-60 Hz. 5. Зрак Агол : 120 Степен. 6. Контрола На Владата : Auto. 7. LED Боја : Црвена/Зелена/Сина. 8. Материјал : Пластика и метал. 9. Работна температура : -10 степенот до +45 степен.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди