.

.

New
adidas Мажите V Racer 2.0 Работи за Чевли

adidas Мажите V Racer 2.0 Работи за Чевли

DEN 1439.76

Количина на стоки
Достапно

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Најлон горниот дел со велур облоги за кадифен изглед.Умре сече ЕВА midsole за лесни амортизирање.Гумени outsole обезбедува одлични зафат.Класичен стил, модерен став.Овие мажи работи инспирирани чевли рок безвременски '70-тите години изгледот на спортски најлон големи и вистински велур облоги.Лесни midsole амортизирање нуди сите-ден удобност.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди