.

.

New
Cesar Појадок Колекција Гастрономски Влажни Куче Храна, Пакување од 24

Cesar Појадок Колекција Гастрономски Влажни Куче Храна, Пакување од 24

DEN 564.48

Количина на стоки
Достапно

Содржи дваесет и четири (24) 3.5-оз.пепелниците на CESAR ДОМА ЗАДОВОЛСТВА Влажни Куче Храна Т-Bone Бифтек, Јајце и Сирење Вкус во Сос.Направена со вистински месо, Говедско како #1 Состојка.CESAR Влажни Куче Храна е комплетна и избалансирана и збогатена со витамини и минерали за да им помогне на кучиња од сите големини, особено на малите раси, останете здрави.Направени во САД со светот најдобрите состојки, CESAR го прави голем оброк на свој или како влажна куче храна topper меша со сува храна.Овој гурмански куче храната се служи во удобен коцки со лесно, кора-далеку свежина заптивки.Дајте му на вашиот верен придружник вкусот на дом-варен појадок со CESAR ДОМА ЗАДОВОЛСТВА Т-Bone Бифтек, Јајце и Сирење Вкус Влажни Куче Храна Коцки.Збогатена со витамини и минерали за да се задржи возрасни кучиња здрава, овој гурмански куче се подготвува храната со бифтек, јајце и сирење за вашиот вкус малку куче не може да му одолее.Микс CESAR Влажни Куче Храна со нивните kibble за да додадете вкус и возбуда да се оброк или им служат само за незаборавно јадење искуство.Покаже вашето домашно милениче колку ти е гајле и да ги задоволи нивните кучешки апетит со CESAR ДОМА ЗАДОВОЛСТВА Куче Храна Коцки.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди