.

.

New
Прозорецот Филм Природата Сина Позадина Геометрија Текстура Филм Bokep Отстранлив Дневна Соба

Прозорецот Филм Природата Сина Позадина Геометрија Текстура Филм Bokep Отстранлив Дневна Соба

DEN 957.60

Количина на стоки
Достапно

прозорецот филм сонцето блокирање Вашата нарачка големина : (ШИРИНА)23.6 во x (ДОЛЖИНА)35.4 во x 2 парчиња. ▲Обновливи : Не грижете се за лепење лошо.Бидејќи овој прозорец филм не е залепен, дури и ако сте неискусни, можете да солза го и ставете го повторно. ▲Светли бои : моделот печатени на овој прозорец стакло филм изгледа посветла од renderings, па може да се купи со доверба. ▲Обоено стакло на прозорецот филм : со Користење на овој матирано филм во вашата бања соба, канцеларија,кујна и трпезарија,украси и црквата прозорец.Овој прозорец филм е Класичен обоено стакло шема, По инсталацијата, кога сонцето сјае во, тоа ќе произведува одреден визуелен ефект, и носи специјална декорација на вашиот windows.Прозорецот филм силно ја блокира сончевата светлина и одбивање штетни ултравиолетови зраци.Филмот е направен од високо-квалитетен материјал, кој може да го намали досадни сјајот ефикасно. ▲Информации : матирано стакло на прозорец за филмот Соодветни Погодни за инсталација на калено, топлина зајакната, двојно изолирани стаклени единици или еден слој калено стакло.Ве молиме обидете се да се избегне инсталација на sunburst untempered стакло, како стакло може да се скрши поради лошата изградба на квалитетот, особено на постарите единици. 1009400448107670000 How да се инсталира прозорец филм подобро?1. Темелно се чисти вашиот прозорец.2. Отстрани Поддршка Заштитна Фолија од Зелена Label3. Спреј Голем број на Сапуница Вода на вашиот прозорец. (На сапуница вода го прави филмот многу полесно да се лизга и слајд во место, и да помогне да се притисне вишокот воздух и меурчиња.)4. Стап мазната страна на вашиот прозорец, матирано страна мора да се соочи со вас.5. Се притисне на вишокот вода и меурчиња со squeegee, сува со сува крпа.6. Ве молиме погледнете го производ видео на производот страница за инсталација чекори.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди