.

.

New
CNMJI Млади Милениче Smart Загатка Интерактивна Играчки, Бавно Јадење Куче Храната Сад се Спречи Јаде Премногу Брзо, Подобрување на IQ Куче Обука Игри Внесувач, Залак-Отп

CNMJI Млади Милениче Smart Загатка Интерактивна Играчки, Бавно Јадење Куче Храната Сад се Спречи Јаде Премногу

DEN 661.68

Количина на стоки
Достапно

[Безбедно Материјал] Тоа се прави на пп пластични и на база не се лизга подлога и завртка засилување дизајн.Карактеристики : Материјал : Храна одделение silicone Diameter : 24cm * 24cm * 3cm Color : како shown Weight : 300g Package се Вклучени : 1 * домашно Милениче Бавно Feeder Warm Совети : 1. Лесно да се чисти и машина за миење садови безбедно во горниот basket3.ве молиме овозможи 2-3cm отстапување.Мазната површина избегнува гребење на животните.Може да се сокрие на храна првиот и куче може да се користи неговата уста или шепа за да го отворите капакот и се јаде храната. Ја спречува надуеност, регургитација и кучешки obesity5., боја и големина може да се разликува малку од реалните на објектот.заштита на цревата и желудникот и помош на кучето е варење и здрав раст.еколошки не-токсични и невкусна. [Лесно да се чисти] Овој тип на бавното хранење сад е безбедно, може да се користи за сува или мокра храна, лесно е да се користат и чист, и е машина за миење садови безбедно. Погоден за голем број на домашни миленици, како кучиња, мачиња, итн.нека вашата сакана милениче јадат додека играте, се обучуваат вашето куче интелигенција и сила, да ги задржи вашето куче или мачка активни.Ова не е џвака играчка, ве молиме не дозволувајте вашето куче џвакање тоа.Ние ве уверам дека тоа нема да предизвика штета на вашето куче.Куче играчка има терапевтски прегради и подвижни делови да се задржи вашето куче зафатен, намалување на досада и деструктивно однесување, и да ги научи вештини за решавање проблеми, па вашите puppies, мачките и кучињата сакаат да се направи во право!Карактеристики : 1. [Смирување на Емоциите] Играчки кои се комбинираат за хранење и да играат може да го дофати кучето е внимание и зголемување на задоволство на јадење, играње и дружење да ги смири емоциите и чува куче среќни.Поради светлосни ефекти, се следи светлината, прирачник за мерење и сл.Тоа не е лесно да се биде повредено. Направени со храна одделение materials2.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди