.

.

New
Спајс Тегли Леќата Кутија Зачин Складирање Кутија За Зачин Шеќер, Сол Condiment Тегла Кујна Складирање Сад Со Лажица 3-преграда (Боја : A)

Спајс Тегли Леќата Кутија Зачин Складирање Кутија За Зачин Шеќер, Сол Condiment Тегла Кујна Складирање Сад Со

DEN 851.76

Количина на стоки
Достапно

** Да ги одржувате вашите зачини, тревки и зачини организиран и покриен со три овој дел леќата кутија. ** Совршен кујна алатка за да се задржи вашата свежи зачини и прашина слободни. ** Вклучува три издавање лажици. ** Мали димензии, без простор, лесно да се соберат. ** Времето за испорака е 15-25 дена, Ако stil не може да ја примите вашата нарачка по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.Спецификација : Материјал : PPSize : Цела Кутија : 10.3*14.8*8.5 см, Лажица : 9.3 cm Lid Боја : Бела/Светло Сива/Розова / Сино Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3 см (0.4-1.18`) разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за differentdisplay амбиент.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет Се Вклучени : 1* Зачин Леќата Складирање Box3* Издавање Лажици.

Карактеристики на понудата

Material:
PP
Size:
Whole Box
Lid Color:
White/Light Grey/Pink / Blue
Please allow 1-3 cm (0.4-1.18``) difference due to manual measurement and slight color variation for different :
display setting. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
Package Included:
1* Spice Seasoning Storage Box :
3* Dispensing Spoons :
Неодамнешно

Слични понуди