.

.

New
Аметист Кристал Чипови, Gacuyi Природни скапоцени камења Бисери Чакра Чип Камења Мелени Парчиња Неправилен Облик Исцелување Drilled Лабава Монистра за Earring Хривнија Нак?

Аметист Кристал Чипови, Gacuyi Природни скапоцени камења Бисери Чакра Чип Камења Мелени Парчиња Неправилен Облик

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно

Подетални Информации на Чипови : Природни чип камен, 1 влакно зрнца /, торба; 1 влакно должина околу 33"; 3-5 mm / парче; Дупка големина : 0.5 mm.Различни форми и големини може да се направи вашиот DIY производи повеќе различни.Природно . 3-5 mm / парче.Дупка големина : 1mm.Природно 3-5 mm / piece Hole големина : 1mm.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди