.

.

New
Fulext Спиење Слушалки со Bluetooth Headband,Спиење Слушалки Спортски Headband Слушалки, Долго Време Игра Спиење Слушалки со Вградени Звучници Совршен за Тренингот,Трчање,Јога

Fulext Спиење Слушалки со Bluetooth Headband,Спиење Слушалки Спортски Headband Слушалки, Долго Време Игра Спиење

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

【Спиење Слушалки т те боли кога спие, и може да се избегне навреденост предизвикани од earplugs паѓа и мешање на жица кога exerciseing.Топ карактеристики на Fulext Спиење Слушалки ви помогнат да се реши многу проблеми и донесе здрав начин на живот.Користење на повеќето напредни bluetooth V5.2 технологија-носи стерео звук и можете да побрзо заспивање со овој сон слушалки кога имате несоница или кога ќе се нарушени од snorer.Со користење на брз сува и дише материјал-можете да го носат овој bluetooth headband да направите некои напорни вежби и пот повеќе не се лизга во очите и повеќе не се плеткаш на вашата коса.Користење на свитлива и lighweight ткаенини-може да се донесе овој спиење слушалки со вас во секое време секаде без било оптоварување.Слушалки и headband 2 во 1 дизајн-тоа не те боли кога спие, и може да се избегне навреденост предизвикани од earplugs паѓа и мешање на жица кога exerciseing.Супер стерео звук квалитет и Ултра-тенок јазик & Долго изведба & Стилски дизајн носи најмногу удобно начин на живот никогаш не сте доживеале.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди