.

.

New
Ctzrzyt 6PC 8-19mm Метрички Тубуларна Кутија Клуч Сет Цевка Бар Искра-Приклучок Spanner Челик Двојно Заврши за Автомобилската Поправка Plumb

Ctzrzyt 6PC 8-19mm Метрички Тубуларна Кутија Клуч Сет Цевка Бар Искра-Приклучок Spanner Челик Двојно Заврши

DEN 373.68

Количина на стоки
Достапно

Професионална алатка во собата за автомобилската поправка,водовод,одржување,итн.Изработен од хром vanadium челик за сила и издржливост и се со цинк, обложени на ' рѓа и корозија.совршен за пристапување на ореви и завртки во тешко да се постигне места.Двојно заврши дизајн.Високо полиран финиш.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди