.

.

New
1000 Парчиња Божиќ Копчиња Круг Занает Смола Копчиња за Божиќ Занаети Шиење Украси, 2 Дупки и 4 Дупки (Црвена, Темно Зелена)

1000 Парчиња Божиќ Копчиња Круг Занает Смола Копчиња за Божиќ Занаети Шиење Украси, 2 Дупки и 4 Дупки (Црвена,

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

Голема количина : доаѓаат со 1000 парчиња (прибл. 300 g) круг копчиња со 2 дупки и 4 дупки, доволни количини за задоволување на вашите потреби во занаетчиството; Забелешка : количеството на мали копчиња е повеќе од големи копчиња.Факултативна бои : ние ви обезбеди различна боја на избор, тука е црвена, зелена, црна и мешани бои (вклучува црвена, зелена, сина, розова, бела и така натаму) за вас.Разни големини : копчиња е дијаметарот се движи од 0.7 cm/ 0.28 инчен до 2,5 см/ 1 инч, различни големини одговара на вашите потреби и лесен за користење.Смола копчиња : копчиња се во добар квалитет и карактеристики здрав, анти-исчезнат, лесно можат да бидат спроведени од страна на лепак, ленти и конец, ти служи за долго време.За секојдневна usages : погоден за занаети и други празнична занаети, старо-резервации, - карта во донесувањето одлуки, копче за арт, или да се шие на нив, на палта, фармерки, јакни и др.Смола копчиња : Копчиња се во добар квалитет и карактеристики здрав, анти-исчезнат, лесно можат да бидат спроведени од страна на лепак, ленти и конец, ти служи за долго време.Факултативна бои : Ние ви обезбеди различна боја на избор, тука е црвена, зелена, црна и мешани бои (вклучува црвена, зелена, сина, розова, бела и така натаму) за вас.За секојдневна usages : Погоден за занаети и други празнична занаети, старо-резервации, - карта во донесувањето одлуки, копче за арт, или да се шие на нив, на палта, фармерки, јакни и др.Спецификации : Димензии : 0.7 cm/ 0.28 инчен до 2,5 см/ 1 инчен Стилови : копчиња со 2 дупки, копчиња со 4 дупки Тежина : околу. 300 g Пакетот вклучува : Прибл. 1000 парчиња копчиња Топло забелешка : Мали делови, ве молиме, чувајте ги подалеку од деца и домашни миленици.Ве молиме имајте на ум дека количината на мали копчиња е повеќе од големи копчиња.Овие копчиња се во избрани бои и големини во.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди