.

.

New
Sagebrook Дома VC10467-01 Керамички Храмот Тегла W/ Злато Акцент, Блу/Бела Керамички, 7.5 x 7.5 x 14.5 Инчи

Sagebrook Дома VC10467-01 Керамички Храмот Тегла W/ Злато Акцент, Блу/Бела Керамички, 7.5 x 7.5 x 14.5 Инчи

DEN 1919.76

Количина на стоки
Достапно

Изградена од високо квалитетна Керамика.Овој почетен акцент парче ќе заличи и liven до вашата соба, како и додадете еден допир на забава и изненадување за вашиот дом оркестарот.Мерки : 7.5 x 7.5 x 14.5 Инчи.Со нашиот голем спектар на стилови, нашите декоративни акценти ќе им даде на вашиот простор екстра дека посебна љубов да уживате во вашиот нов дом мебел.Боја : Блу/Бела.Боја на оваа убава и прекрасна дома декорација е многу уникатна и ќе iluminate секоја соба.Оваа Тегла ќе биде голем акцент на вашиот дом оркестарот.Овој почетен дизајн парче ќе ви овозможи да ги истакнуваат вашиот стил со планирање на вашиот ентериер.Збогатете го вашето дома декор со нашите прекрасни и прекрасни линии на Вазни И Тегли.Нашите декоративни акценти ќе ги инспирира вашата креативност со дизајнирање на вашиот дом и активности на отворен простор.Sagebrook Дома Керамички Храмот Тегла W/ Злато Акцент, Блу/Бела е совршен дома декор додаток со акцент секој агол, entryway или на маса во вашата дневна соба, спална соба, и канцеларија.Оваа Керамички Сад ќе биде совршен додаток на вашиот почетен оркестарот и дополнување на било која од вашите постоечки мебел.Креиран од највисок квалитет Керамички, ова Керамички Храмот Тегла W/ Злато Акцент, Блу/Бела почетен акцент ќе биде голем централен за вашиот дом!Sagebrook Дома е формирана од љубовта на дизајн, посветеност да услуга и посветеност на квалитет.Тие создаваат и увоз мода напред предмети во повеќето популарни стилови на дизајн.Поддржани со години на работно искуство во текстилната поле, тие се сега обезбедување на комплетна дома декор приказна.Комбинацијата на ѕид оркестарот, мебел, осветлување и дома додатоци сите координирани со текстил да се обезбеди комплетна почетниот изглед.Sagebrook Дома е посветена на обезбедување на најдобри дома décor и акцент парчиња во вредност цени.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди