.

.

New
CAROMIO Сина Туш Завеси за Бања со 12 Пластични Куки, Boho Цвет Завеса во Собата за Туш и Када, 72 x 72 Инчи, Теал Сина

CAROMIO Сина Туш Завеси за Бања со 12 Пластични Куки, Boho Цвет Завеса во Собата за Туш и Када, 72 x 72 Инчи,

DEN 455.76

Количина на стоки
Достапно

100% Полиестер 90gsm Премиум Ткаенина.Увезени. ★Висок Квалитет : Направен од стручно избрани и темелно тестиран полиестер ткаенини, кој е направен да издржи влага богати бања средини. ★Моден Дизајн : Користење на дигитална технологија на печатење, шемите на плачејќи цвет се деликатни и бои се светло. ★Водоотпорен и Посува Брзо : Водата паѓа брзо падне туш завеса.Одржите вашиот дом чист и свеж. ★Со 12 Слободен Белата Куки : Не треба да се купат дополнителни завеса куки. ★Лесно Нега : Избрише се чистат со влажна крпа.Се вклопуваат во многу големина туш кади.Изработени од висококвалитетен полиестер ткаенини материјал.Од водоотпорен материјал ќе го задржи вашето завеса во потрага чист и свеж подолго.Моден Флорални Дизајн : Овенати цвеќиња шема туш завеса е совршена декорација за вашиот дом. 12 rustproof метал grommets.Опремен со 12 куки за лесна инсталација со минимален напор.Чувајте ја вашата бања чиста и сува со овој туш завеса.Изработени од 100% полиестер, со врвен квалитет трајни завеса, мека, водоотпорен.Се користи за сопствени потреби или се пар со вашиот туш завеса лагер.БОЈА : Сина, Жолта.ГОЛЕМИНА : 72 * 72 Инчен, 35 * 72 Инч.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди