.

.

New
Божиќ Украси Виси Снегулка Од Нерѓосувачки Челик, Божиќ Украси Сувенири Личен Одмор Ноќта На Вештерките Украси За Подарок (Аниме Демонот Slayer)

Божиќ Украси Виси Снегулка Од Нерѓосувачки Челик, Божиќ Украси Сувенири Личен Одмор Ноќта На Вештерките Украси

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

Снегулка украси големина : 3" инчи (L) x 3" инчи (W) x 0,1 инчи (H).Висок квалитет Елка Украс.Снегулка додатоци се изработени од тврд нерѓосувачки челик.Украси се цврсти и нема да се наведнуваат.Божиќ украси спакувани убава, погодно за давање на подарок, чување и складирање.Вредни за собирање.Виси лентата на снегулка.Со помош на лента, можете да почнете директно со украс за елка или вашиот дом.Погоден за виси на елката или како место за вашиот следен одмор партија или свадба.Направете вашите гости да се чувствуваат различни и атмосферата повеќе радосни. ❆ Пакет се Вклучени : ❆ 1x Божиќ Украси и Виси Јаже❆ Материјал : не 'Рѓосувачки челик❆ Големина : 3" x 3"x 0.1"инч во дијаметар❆ Тежина : 30 g❆ аглите се фино полиран, тркалезни и мазни, не е лесно да се повредат вашите раце, исклучителен и прекрасен изглед, само како вистински снегулки, снегулка Божиќ дрво декорација додадете оригиналниот елеганција на зимата снегулки на вашиот дрво.❆ Има елка, обесени со светла, украси и подароци сместени во круг со тоа - повеќето луѓе ќе го направи тоа во текот на сезоната Божиќ.Сите наши украси се направени на премија од не ' рѓосувачки челик.Тие се shatterproof, здрав и еднократно.Од едноставна Снегулка на високо уметнички дизајни, Божиќ украси може да биде убава и хармонична акцент на секоја соба.❆ Божиќ Снегулка украси не се само генерички едноставна Снегулка повеќе.Тоа може да бидат обесени на елка, на прозорецот, на вратата, дури и на училишни чанти, облека, колку што сакате.❆ Декорација е совршен подарок за секого.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди