.

.

New
2 Ниво Бања Countertop Организатор, Counter Стои Багажник Козметички Носител На Countertop Складирање Полица Козметички Организатор На Носителот, Кој Се Одвојува Кујна Зачин Жи?

2 Ниво Бања Countertop Организатор, Counter Стои Багажник Козметички Носител На Countertop Складирање Полица

DEN 719.76

Количина на стоки
Достапно

【Совршена Големина】Оваа бања организаторот има совршена големина за складирање на вашата дневна потребно е бања или кујна продукти.Таа се надополнува и со повеќето домаќинство стил и нејзините лесно пренослив.И ние имаме подготвено и не се лизга мат за вас, која не само што може да се спречи одбор од слетување на теренот, но исто така и зајакнување на производот.Верувам дека ќе ви се допадне нашата внимателен дизајн.Бања Организатор Полица е 13*12.7*6.7 инч. 【Едноставен Дизајн Кој Одговара на Вашата Естетска】Бања коцки за counter се модерен и едноставен стил на дизајн, бања организатор управување со рачки ќе биде елегантна акцент во вашиот дом и може да се совпадне и со повеќето домаќинство стил.Ако сте имале нашите бања организатор countertop, ќе биде во можност за да додадете уникатен стил за вашиот дом. 【Еден Солиден Дизајн Кој Ви Овозможува Да се Сретне Секој Треба】Нашата Бања рек направена од цврсто дрво, трајни и стабилни.Оваа складирање полица е лесно да се инсталира и чиста.Класичен боја на селски браун го прави совршен прилог на вашиот дом или канцеларија декорација. 【Муфтија-Функционална Организатор Полица】Оваа организатор рек совршен за организирање кујна, дневна соба, бања, канцеларија, работно биро, балкон, исто така, може да се користат како мали растенијата стојат, суета послужавник, шминка организатор решетката.На полицата може да парфем организаторите и чување на податоци и може да послужи себе за различни цели, држи мали предмети во вашата кујна, бања, спална соба, дневна соба, читална, балкон и за статистика, итн. 【100% Задоволство Гаранција】Ништо не работи повеќе од вашата најголема сатисфакција!Со нашата 100% Задоволството на Клиентите Гаранција, можете да бидете сигурни дека на голем купување искуство или вашите пари назад.Ве молиме слободно контактирајте со нас во случај на било која цел-за прашања поврзани. 2 Ниво Бања Countertop Организаторот.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди