.

.

New
ЈОВАН Бебе Лулка, Мека Торба Лулка Солидна Боја Лулка Дете Лулка Стол Бебе Парапет Бебе Безбедност Парапет 0-8 Месеци (Големина : А1, 颜色 Боја : Беж)

ЈОВАН Бебе Лулка, Мека Торба Лулка Солидна Боја Лулка Дете Лулка Стол Бебе Парапет Бебе Безбедност Парапет 0-8

DEN 4370.16

Количина на стоки
Достапно

★Преносни Лулка : Преносни мобилни бебе лулка овозможува подобар сон за вашето бебе во секое време, насекаде. ★Високо-квалитетни материјали : мека заштита внатре и надвор од кошница, мека и мека памучна во кошница. ★Здрав и фирма : Здрав и стабилен спиење кошница рачка за дополнителна безбедност. ★не се лизга носат-отпорни : внатрешна ткаенина носат-отпорни, удобно, дише, еколошки. ★Безбедност : Безбедно изолација може да се заштити вашето бебе, да се спречи јоргани од се безбедни, и да се спречи вашето бебе од тркалање или притискање во бебето во текот на ноќта.Име на производ : Бебе спие basket Service живот : 0-8 months Weight : 3.5 kg Material : висока јачина алуминиум челична рамка, високо-квалитетни праска cloth Expanded големина : 72 * 38 * 28cm We се посветени на развој и производство на бебето безбедност места.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговориме во рок од 24 часа и да ви обезбеди со нашите решенија.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди