.

.

New
SKIVTGLAMP 3 Pack Dimmable Висок Акцент Uplight 7W КОЧАН LED Барел Тип на Вниманието Светлина со 5.9 ft/Исклучување Подножјето на Возилото Вклучите Кабелот Екстра лесно Ротирачки Деко?

SKIVTGLAMP 3 Pack Dimmable Висок Акцент Uplight 7W КОЧАН LED Барел Тип на Вниманието Светлина со 5.9 ft/Исклучување

DEN 2855.76

Количина на стоки
Достапно

Издржливи : во центарот На вниманието е направена од алуминиум со добри топлина дисипација перформанси.7 W LED светлото на рефлекторите,3000 K топло бела,најновите КОЧАН LED, 30.000 часа животен век, елиминирање на проблеми на замена, повеќе енергетски ефикасна и заштеда на пари.Прилагодлив : 360-степен прилагодливи агол за да ја осветлат онаму каде што е потребно.како што Aisle, Ресторани, Барови, продавници за Кафе, Мансарда, Изложба, итн.Идеален за употреба како декоративни светлината на нагласената растенија или соба детали.Dimmable : Ова е besutiful dimmable Uplight.Постои dimmer вклучите светилка тело.Со dimmable функција, што веќе не мора да се грижите премногу силен или премногу слаб, светлина, светлината е контролирана од страна на вас.Светилка е лесен.Тоа е лесно да се движи околу местото каде светлина се потребни во вашата соба.Индивидуализира : Дојде со вклучување/Исклучување На подножјето на возилото црна мозок и plug, ви овозможува лесно да го допрете светилка за вклучено или исклучено со ногата.Нога прекинувачот е лесен.Ние обезбедуваме кориснички услуги за кабелот боја(црно,бело,проѕирни).Ако треба да се прилагодат, ве молиме контактирајте со нас.Преносни : Лесни, рачни големина, компактен, лесен за дома и патување.Погоден за aisle, ресторани, Барови, продавници за Кафе, мансарда, изложба,скулптура,длабоко одморите плакарот,spectaculars,итн.Фаза Позадина Ѕид Центарот На Вниманието.Идеален за употреба како декоративни светлината на нагласената растенија или соба детали.Светилка големина : Φ3.4 инчи/87mm,на висина е 2.6 инчи/65mm.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди