.

.

New
Круг Полипропилен Приклучоци - 2-3/4 Поли Plug Црна MOCAP PRP2.750BLK (qty25)

Круг Полипропилен Приклучоци - 2-3/4 Поли Plug Црна MOCAP PRP2.750BLK (qty25)

DEN 418.32

Количина на стоки
Достапно

Овој предмет е наменет да се користи со Cleartec Пакување цевки.Бидејќи оваа точка е специјално големина за да бидат компатибилни со Cleartec цевки, тоа не може да биде соодветен за други апликации.Нашето внатрешно-одговара полипропилен приклучоци, кои се дизајнирани за употреба во нашите ултра тенка, тенка, запечатени дното и виси цевки, се порибено во црвена, црна и природни бои.Овие приклучоци, кои се лесно да го вметнете и отстраните, се предлага да се лесни или не-кршливи предмети.Специјални бои се исто така достапни.Надвор Должина : 0.55 во / Внатре Ширина : 2.67 во / надворешен Дијаметар : 2.81 во / Цевка Големина : 2.75 во / Прирабница Дијаметар : 2.871 во / Прирабница Дебелина : 0.09 во / за Да ги Собере Цевка Големина : 2.75.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди