.

.

New
PPHAO - Лицето Чистење на Сунѓерот - Exfoliating Лицето Чистење Облека Ракавици Mitts - Лицето Сунѓери за Чистење и Exfolaiting - Лицето Влошки Cleasing - Softweave Exfoliating Washcloths подлога - 6PACK

PPHAO - Лицето Чистење на Сунѓерот - Exfoliating Лицето Чистење Облека Ракавици Mitts - Лицето Сунѓери за Чистење

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

【ГОЛЕМИНА ДИЗАЈНИРАН ЗА 4 ПРСТИ】 На лицето scrubber е 4.25*2 инчи , жените можат да го користат овој лицето чистење ракавици со 4 прсти , мажите може да се користат од страна на 3 прста. 【БРЗА ПЕНЕЊЕ ВО 3 СЕКУНДИ】Тоа има сунѓерот внатре, се применува малку чистење на лицето, полно со густа и богата пенење.Длабоко Чистење на лицето , убаво exfoliating.Им овозможи на кожата да изгледа свежо,healty,да се ревитализираат. 【ДОСТАПНИ ЗА МАЖИТЕ И ЖЕНИТЕ】Достапни за кои е потребна посилна exfoliating. 【ТЕШКИ EXFOLIATING】Мека-ткаат текстура.И обновливи, без отпад.Нежно exfoliates далеку мртвите клетки на кожата и површинските нечистотии.Нежно масажа над кожата со мазна кружни движења. 【ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ】ве Молиме да се грижи за оваа лицето scrubber со зголемување на темелно,а потоа и сушење во грациозен место атирови секоја употреба.Го замени ова лицето чистење на сунѓерот редовно appproximately на секои 3 месеци.Обезбеди тешки exfoliating прави да се чувствувате мека и свежо.Богатите и густа пенење.Прво , користете го ова за make up remover за чистење на make up.Потоа користете мека ткаат mitts, се однесуваат на некои Чистење на Лицето да се чисти и exfoliating.Тие се совршен натпревар.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди