.

.

New
Teng Алатки 9 Парче Црна Метрички Индустриски Одделение Хексадецимален на звук/Копче за Ален Клуч Сет (1.5 mm - 10мм) - 1479MMR

Teng Алатки 9 Парче Црна Метрички Индустриски Одделение Хексадецимален на звук/Копче за Ален Клуч Сет (1.5 mm

DEN 724.56

Количина на стоки
Достапно

9 парче црна метрички топката точка хексадецимален клуч сет во виткање пластични држачот.Токму големина, chamfered завршува вметнете без проблеми во fastener главата, намалување носат.Димензии : 1.5, 2.0, 2.5, 3.0, 4.0, 5.0, 6.0, 7.0, 8.0, 10.0 мм.Идеална за работа на Велосипеди, Мебел, Мотоцикли, РК Автомобили, Машини, Возила, Оружје.Направен од хром vanadium челик.Заштеда на време во тешко да се постигне и слепи локации.Доживотна гаранција. 9 Парче црна метрички хексадецимален клуч сет доставени во виткање пластични држачот.Направен од хром vanadium челик.Димензии : 1.5, 2.0, 2.5, 3.0, 4.0, 5.0, 6.0, 8.0, 10.0 мм.стр.p1 {маргина : 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font : 6.0 px Helvetica} ).

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди