.

.

New
The Sims 3 Свет Авантура Пакет [Моментален Пристап]

The Sims 3 Свет Авантура Пакет [Моментален Пристап]

DEN 2047.20

Количина на стоки
Достапно

Добивате $10 во вредност од слободен Sim Points за Симс 3 Продавница.Овие песни вклучуваат : Audrye Сесии - "Turn Me Off"Скршени Срца Клуб - "Na NA NA"Esmee Denters - "Outta Тука"Fefe Dobson - "јас Те Сакам"петок Вечер Момчиња - "не Може да се Земе Дека Далеку"Nelly Furtado - "Манос ал Aire"Stefanie Heinzmann - "никој Не може (Некогаш Може да се Промени Мојот Ум)"Pixie Lott - "Мама Направи"Madina Езеро - "ви Овозможува да Добиете Outta Тука"Манчестер Оркестар - "имам Пријатели"Мет и Ким- "бел ден"Кејти Melua - "Ако Светлата излегувам"Metalkpretty - "Разбуди се, Се разбуди"Natalie Portman е Избричи Главата - "Ме + Год Ќерка"Жешка Chelle Rae - "се Каже"Le Ann Rimes - "Сте ја Уништија Мене"Cassie Стил - "Летни Ноќи"Еван Taubenfeld - "Тиква Пита"Млади Punx - "Сок и Sim - "Клуч Features Accept предизвици, најдете богатства, да се откријат што е демнат во скриени пештери и повеќе.Погледнете поголеми.ssl-images-/images/G/01/electronics/detail-page/callout-bg.Уживајте во уникатен all-star саундтракот на песни, посебно евидентирани во Simlish за проширување.The Sims 3 дигитален преземете производ користи Secu ROM digital rights management технологија предвидено од страна на Sony DADC Austria AG.EA може да се пензионира онлајн карактеристики по 30 дена информации објавено на www.0 c компатибилни Видео Картичка со 128 MB Видео RAM меморија и подршка за Pixel Shader 2.5 GB слободен простор со најмалку 1 GB дополнителен простор за сопствени содржини и зачувани игри.Бидејќи ова проширување е заснован патување, вашиот симулациите, исто така, може да се откријат богат, нови култури, развивање на сосема нови вештини и способности и да се истражуваат и авантура преку реални средини.ЕА може да обезбеди одредени поединечни содржини и/или надградби за да нема дополнителни трошоци, ако и кога на располагање.ПРИСТАП ДО ONLINE УСЛУГИ, ВКЛУЧУВАЈЌИ SIMPOINTS И ПРЕЗЕМАЊА Е ПОТРЕБНА ИНТЕРНЕТ КОНЕКЦИЈА, ПОТЕКЛО СМЕТКА И ДА ИГРА РЕГИСТРАЦИЈА СО ЗАТВОРЕН ЕДНОКРАТНА УПОТРЕБА СЕРИСКИ КОД.наслов { font-family : Verdana, Helvetica neue, Arial, serif; font-size : 10px; font-weight : bold; font-стил : italic; } ul.Погледнете поголеми.алинеја { list-стил : внатре диск; text-алинеја : -15px; } табела.Научат нови вештини како фотографија и обезбедуваат нови можности.Погледнете поголеми.Видео Картичка : Графика хардвер ATI x1600 или Nvidia 7300 GT со 128 MB RAM меморија Видео, или Intel Интегрирани GMA X3100 Дополнителни Информации : Влезен уред(s) : Тастатура, Глувче ЕА ОДРЕКУВАЊЕ : Интернет конекција, онлајн проверка и прифаќање на крајниот корисник договорот за лиценца бара да игра Симс 3 дигитален преземете производот.Играчите да изберат од средини поставите Египет, Франција или Кина, со можност на другите преку преземање.Тие може да се меша со други симулации, се изгради односи, започнете семејства, па дури и да умре.4 GHz процесор P4 или equivalent RAM : (XP) 1 GB RAM меморија; (Vista и Windows 7) 1.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди