.

.

New
RVCA Мажите Прилагодливи Snapback возач на камион Шапка

RVCA Мажите Прилагодливи Snapback возач на камион Шапка

DEN 729.60

Количина на стоки
Достапно

100% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Twill измислица фронт со мрежа назад панели.Средината се вклопуваат еден преден панел со структурирана фронт.Snapback затворање.Извезена VA RVCA лого.Внатрешни работи ткаени одговара етикета.Задните RVCA ткаени знаме етикета.Twill измислица фронт со мрежа назад панели.Средината се вклопуваат еден преден панел со структурирана фронт.Snapback затворање.Извезена VA RVCA лого.Внатрешни работи ткаени одговара етикета.Задните RVCA ткаени знаме етикета.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди