.

.

New
Нерѓосувачки Челик Менгеме Hasp, Кабинет Кутии Рачка На Менувачот,Вклучи / Исклучи Го Фати,Latch Кодот

Нерѓосувачки Челик Менгеме Hasp, Кабинет Кутии Рачка На Менувачот,Вклучи / Исклучи Го Фати,Latch Кодот

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Направен од тешки 316 морски одделение од нерѓосувачки челик, цврсти и издржливи, долго време да се користи.Површината огледало полирање, прецизни, светла и со добра рамност,убав изглед. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Морски Брод Анти-Штракаат Latch Fastener.Максимална отпорност на корозија и издржливост во saltwater средина.Едноставен за инсталација, без дупчење или заварување што се бара.Директна замена за стари или скршени еден.Опис : - Сосема нов анти-штракаат latch fastener менгеме - Направени на 304 нерѓосувачки челик, отпорност на корозија и издржливи - Лесен за инсталација и лесен за употреба - Површина полирање, убав изглед - Погоден за морски, брод, се изведат маска, шкафче, јахта, врата и така натаму.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди