.

.

New
Чикаго Панорама на Налепница | Рефлексивни Хром Огледало Сјајна Decal | Чикаго Грав View | Применуваат за да Кригла Телефон Лаптоп Шише за Вода Decal Кулер Браник | Cloud Порта

Чикаго Панорама на Налепница | Рефлексивни Хром Огледало Сјајна Decal | Чикаго Грав View | Применуваат за да

DEN 166.32

Количина на стоки
Достапно

МОДЕРЕН ДИЗАЈН : приказ на Чикаго Апартманите како што се гледа во Чикаго Грав.Развиена од болка-staking истражување на тема, култура и дизајн трендови и се вбризгува во дизајн, вклучувајќи бои, се сече форма и пораки.СТАПОВИ ТЕШКО ДА се ИЗЕДНАЧИ ПОВРШИНАТА : Кора, се применуваат, и се држи до ручек кутија, шише за вода, лаптоп, телефон, кригла, кулер, термос, карго багажник, гимнастик, скејтборд, шлем, и growler.ИЗДРЖЛИВИ ДОЛГОТРАЈНИ DECAL : Висок квалитет, винил налепница decal, умре сечење, водоотпорен, ќе трае со години и ДА!home машина за миење садови-безбедно.ГОЛЕМА МАЛ ТОКЕН ПОДАРОК : Уникатен подарок за оние кои се homesick, на патување, или посета.Сподели со нив малку знак на својата благодарност.ВАШЕТО ЗАДОВОЛСТВО Е ВАЖНО : Ние ги покрие против производ дефекти, сиромашните апликација, или превозот грешки.Чикаго Панорама на налепница огледало хром налепница.Приказ на Чикаго Апартманите како што се гледа во Чикаго Грав.Ова е налепница умре сече во форма.ЗАБЕЛЕШКИ : Овие винил налепници се најдобри држат до рамен тешко се чисти површини.Осигурете се дека површина која ќе се применуваат на етикетата за да е сува и чиста додека се држат за тоа.Ова е декоративен, самолепливи, лесно да се примени на винил налепница.Кора и се Држи на Лаптопи, Таблети, Ѕидови, Тешко Школка Suitcases, Windows, Автомобил/Камион Браници, Гардероби, Тетратки, Шишиња, Кампување Опрема, или само за ништо цврсти!ДИМЕНЗИИ : Приближно 3"x 3.5"Проверете други Срцето Налепница производи - големата чекор во Калифорнија, големата чекор во Вашингтон, големата чекор во Езерото Тахо, големата чекор во Монтана, големата чекор Прошетка, Висат Опуштени големата чекор, Yeti Прошетка и големата чекор во моето Срце.СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ : Сите временски услови, винил, леплива-назад налепница, за затворен & отворено употреба, водоотпорен, времето и УВ отпорни.Значи, одиме напред кликнете на "Додади во Кошничка" копчето за СЕГА.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди