.

.

New
2 Оз (60 ml) Сина Бостон Круг Стаклено Шише w/Dropper - Пакет на 12

2 Оз (60 ml) Сина Бостон Круг Стаклено Шише w/Dropper - Пакет на 12

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

Капацитет : 2 Унца (60 ml).Големина : 37 мм x 100 мм (1.5 x 3.94 во.).Капа Крај : 20-400. Достапни Бои : ЈАСНО, ЖОЛТО, СИНО.Достапни Попуст Пакети : 12, 36, 80, 240. Бостон Круга Стаклени Шишиња имаат заоблени рамо дизајн кој е докажан во текот на годините да биде една од најпознатите сигурен за ги содржи речиси сите течни или цврсти.Сини стаклени шишиња обезбеди многу професионални екранот и да се совршени за складирање на материјали.Честопати се користат за складирање на етерични масла, тие исто така се идеални за чување хемија и лабораториски хемикалии, парфеми & colognes за патување и како диспензерот за медицина кабинет предмети.Оваа Бостон Круг Шише доаѓа со Dropper.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди