.

.

New
Airssory 20 Парчиња Златен Позлатен Месинг Метал Мушка Рамка со 2 Дупка Плоштадот Изолација Монистра Spacer за Beading Earring Хривнија Ѓердан Накит Одлуки Занает Материјали - 15x15m

Airssory 20 Парчиња Златен Позлатен Месинг Метал Мушка Рамка со 2 Дупка Плоштадот Изолација Монистра Spacer

DEN 335.52

Количина на стоки
Достапно

Пакетот Вклучува : 20 Парчиња.Ова лежиште рамка е разноврсна парче што може да се користи за сопствени линкови, фокусна приврзоци, или како фитили earring компонента.Материјал : Месинг.Големина : 15mm широк, 15mm долго, 4mm дебели.Лесен за Користење : Оваа рамка има дупка drilled преку од врвот до дното, само ставете го гајтанот, headpin или око игла преку монистра и дупки.Широк Апликации : На монистра се едноставен, елегантен и око-фаќање, погоден за тинејџери и возрасни, секојдневно wearring, партија, сурфер и други прилики.Бренд : Airssory Големина : Месинг Мушка Рамка : 15mm широк, 15mm долго, 4mm, дебела, 20pcs; Пластични Кеси : 13x8cm, 1pc;Материјал : Месинг.Лесен за Користење : Оваа рамка има дупка drilled преку од врвот до дното, само ставете го гајтанот, headpin или око игла преку монистра и дупки.Широк Апликации : На монистра се едноставен, елегантен и око-фаќање, погоден за тинејџери и возрасни, секојдневно wearring, партија, сурфер и други прилики.Ве молиме Имајте на ум : Боја може да биде малку поинаква од слика, бидејќи на различни екранот на уредот.За било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да не контактирате директно и ние ќе ви помогнеме да ги решите вашите било кое прашање.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди