.

.

New
Dorian Алатка MTEN Плоштадот месо тело Мулти-Заклучување на Вртење на Држачот, Неутрални се Намали, 1 месо тело Ширина, 1 месо тело Висина, 6 вкупна Должина, 1/2 Insert

Dorian Алатка MTEN Плоштадот месо тело Мулти-Заклучување на Вртење на Држачот, Неутрални се Намали, 1 месо тело

DEN 1698.48

Количина на стоки
Достапно

Максимална цврстина.Користи заклучување со pin и се стега.Има вметнете и седиште безбедна за помалку вибрации.Стил E - 30 степен страна сечење на работ агол за негативни триаголник TNME 432 влошки.Неутрални се намали.Максимална цврстина.Користи заклучување со pin и се стега.Има вметнете и седиште безбедна за помалку вибрации.Стил E - 30 степен страна сечење на работ агол за негативни триаголник TNME 432 влошки.Неутрални се намали.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди