.

.

New
CKM Фондацијата Четка

CKM Фондацијата Четка

DEN 1096.80

Количина на стоки
Достапно

100% Тестирани оригинални CKM Шминка.Произведени Без Суровост.Најдобар четка да се применуваат фондацијата.Синтетички влакна четка.Свила услужни влакната, на softest на пазарот. 100% Тестирани оригинални CKM Шминка.Животните произведени без суровост.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди