.

.

New
AKASO V50 Про Бескрајни Лето специјално Издание Акција Камера Екран на Допир 4K30 Водоотпорен Камера EIS и Wi-Fi Далечински Управувач Спортски Камера

AKASO V50 Про Бескрајни Лето специјално Издание Акција Камера Екран на Допир 4K30 Водоотпорен Камера EIS и Wi-Fi

DEN 2879.76

Количина на стоки
Достапно

Оваа акција камерата, исто така, има нарушување калибрација функција, која нуди сликата нарушување подобрувања.Answer : ___________________________ Note : работна температура за оваа акција камерата е 23 °F/-5°C до 113 °F/45°Ц. 1x AKASO V50 Про Бескрајни Лето Акција Камерата/ 1x Полнач/ 2x 1100m Ah Батеријата/ 1x Водоотпорен Случај/ 1x Далечински Управувач / 1x Велосипед Застане/ 10x Планината/ 2x Шлем Планината/ 1x Завои/ 5x Tethers/ 1 x Заштитна задна врата/ 1x USB Кабел/ 1x Леќа Крпа/ 1x Quick Reference Guide.Бескрајни Лето е плодотворен surf филмот е објавен во 1966 година.Напредни Електронски Слика за Стабилизација/ Support Надворешен Микрофон/ Нуркање Mode/ Нарушување Калибрација/ H.Врвен Квалитет на Слика : Кој 4 K/30fps и 20 MP слика, вашиот AKASO V50 Про акција камера може да фотографирате секој детал од вашата прекрасна отворено авантури и претставува извонредно снимка од вас и вашиот свет.Многу Вредни Додатоци : Оваа подводна камера доаѓа со 2 батерија 1100m Ah батерии, полначи и далечински управувач wristband и многу додатоци колекции. Кога филмот беше прв пат се прикажани, тоа охрабри многу сурфери да одат во странство, раѓањето на "сурфање-and-travel" култура, со награди за наоѓање "uncrowded сурфање", запознавање на нови луѓе и се возеше совршен бран.Топло Совет : Samsung 64 GB 100 MB/s (U3) Micro SDXC ЕВО Одберете Микро SD Картичка се Препорачува за V50 Про Мајчин 4 K Акција Камера (Micro SD картичка не е вклучена).Апликацијата не поддржува преземање 4 K видео на вашиот телефон.Далечинското не е водоотпорен. 265 Видео Кодек/ Вграден Филтер/ Пукна Фото/ Време Застаруваат Фото/ Време Застаруваат Видео/ Бавно Движење Филм/ Брзо Движење Филм/ Правец на Намалување на Шумот/ Долго Изложување/ Scene Mode/ Баланс/ Звук на Снимање/ Micro HDMI/ Мини USB.Видео Формат : .Вградениот Wifi и HDMI Излез : Само преземете Стан(AKASO ОДАТ) на вашиот телефон или таблет и да се поврзете со оваа акција камерата, можете да го споделите вашиот прекрасен момент на социјалните медиуми веднаш.Електронска Стабилизација на Сликата : Вграден-во Електронска Стабилизација на Сликата (EIS) со 6-оската gyroscope детектира позиција и движење промени.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди