.

.

New
Пеперутка капчиња locs перика-14 Инчен--20 синтетички снопови-Црна Вештачка коса(1B(1 PACK), ВО 14)

Пеперутка капчиња locs перика-14 Инчен--20 синтетички снопови-Црна Вештачка коса(1B(1 PACK), ВО 14)

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

【Губење на квалитетот】Пеперутка капчиња locs се направени од ниска температура синтетички влакна.Многу светлина и безопасен за луѓето. 【Природни и стилски】Хеклани коса е многу природна, Изгледа исто, како вистински.лесно да се носат, и нема да има чуден мирис, што сте најсветлиот ѕвезда на улица. 【Спецификација】20 синтетички снопови/пакување,обично 4 пакети може да се полнат со главата. 【многу наврати】Перики се погодни за лична декорација, играње на улоги, партиите, претстави, свадби, и исто така погоден за подароци за другите. 【Добра услуга】ве Молиме да бидат сигурни да ги купите нашите производи, ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања, ние ќе ви даде задоволителен одговор. 【Губење на квалитетот】Пеперутка капчиња locs се направени од ниска температура синтетички влакна.Многу светлина и безопасен за луѓето 【Природни и стилски】Хеклани коса е многу природна, Изгледа исто, како вистински.лесно да се носат, и нема да има чуден мирис, што сте најсветлиот ѕвезда на улица 【Спецификација】20 синтетички снопови/пакување,обично 4 пакети може да се полнат со главата 【многу наврати】Перики се погодни за лична декорација, играње на улоги, партиите, претстави, свадби, и исто така погоден за подароци за другите 【Добра услуга】ве Молиме да бидат сигурни да ги купите нашите производи, ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања, ние ќе ви даде задоволителен одговор.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди