.

.

New
Callancity Нерѓосувачки Челик Декоративни Прстен Шарм 5pcs/Поставува Види Бенд Компатибилен Додаток за да се Види Бенд Серија 7 6 5 4 3 44mm 42mm 40mm 38mm(Бенд и да се Види не се Вклу?

Callancity Нерѓосувачки Челик Декоративни Прстен Шарм 5pcs/Поставува Види Бенд Компатибилен Додаток за да се

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

СТАБИЛНИ И ДОЛГОТРАЈНИ : штрек бенд декоративни прстен циклуси се направи од нерѓосувачки челик материјал,со PVD слој трае долго,може да се повтори користат при купувањето на нашите види бенд шарм компатибилен за apple види серија 7/6/5/4/3. ДОБИЕТЕ КОМПЛИМЕНТИ, ПОСТОЈАНО се : Пенливи види додатоци јамка со луксузен дизајн 4pcs/поставува е одлична идеја да се биде во можност да се направи види силикони бенд погледнете повеќе посебни.дајте му на вашиот силикони smart watch Рака нов неверојатен изглед.За да добиете повеќе комплименти во секоја прилика со оваа мала симпатична акценти како Божиќ.ЕДНОСТАВЕН И ЛУКСУЗЕН ДИЗАЈН : се користи високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал позлатен луксузни ефект на боја, како што се 24kt злато,18ct платина,18ct розово злато,сјајни црни,со/без инкрустирани CZ кристал се направи некој ефект на едноставни симпатична но луксуз.ОДГОВАРА на СИТЕ СТИЛ на БЕНДОТ : тоа се вклопува во сите бои и види ГУМА нараквица ,брендирани кожа бенд со ширина : 22mm ,дебелина : 3.8 мм, тоа ќе биде натпревар широк спектар на оригинални ремени или некои прилагодено боја на рака.КУПИ СО ДОВЕРБА : 1 година гаранција од датумот на купување, целосна наплата или замена за сите квалитет на прашања поврзани, без да се вратат.Ако вашиот iwatch циклуси има било кој квалитет на прашања, ве Молиме контактирајте со нас во прв пат.ние ќе ви даде immediatly решение.Повеќе пенливи колекција со вашиот види силикони рака.Со Callancity види бенд шарм додатоци што ти се постојано комплименти.Секој дизајн се разгледуваат на материјал може да се од не ' рѓосувачки челик и повеќе луксузна.Предупредување : .Прво, ве молиме чувајте ги далеку од сол, бонбони, киселина и други корозивна течност.Второ, не се погодени од било тешко објект. 5 компјутери Сјаат види бенд декоративни прстен циклуси (band &види не се вклучени). 5pcs види бенд шарм спакуван во PP кутија.Овој предмет има 4 бои : златен/розово злато/сребрена/црна.Callancity види бенд шарм дизајниран за едноставни и класичен стил за да биде луксуз и да добиете повеќе комплименти.направи вашиот види неверојатен изглед.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди